تاریخ عرضه گوشی هواوی میت 10 مشخص شد + با این 11 میانبر صفحه کلید وب گردی را آسان کنید – زهل گرافیک

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: هواوی تا چند ماه دیگر گوشی «میت ۱۰» (Mate 10) را معرفی و راهی بازار می‌کند. محصولی که از صفحه نمایش بزرگ و بدون حاشیه بهره می‌برد و از این نظر شباهت زیادی به گلکسی اس ۸ خواهد داشت
مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: هواوی تا چند ماه دیگر گوشی «میت ۱۰» (Mate 10) را معرفی و راهی بازار می‌کند. محصولی که از صفحه نمایش بزرگ و بدون حاشیه بهره می‌برد و از این نظر شباهت زیادی به گلکسی اس ۸ خواهد داشت. گوشی جدید هواوی به عنوان دومین پرچم‌دار این شرکت در سال ۲۰۱۷ به حساب می‌آید که خیلی‌ها را هیجان‌زده کرده است.

حتی مسئولان هواوی به این موضوع اشاره کرده‌اند گوشی جدید آن‌ها می‌تواند آیفون ۸ را به چالش بکشد. امروز مشخص شد که این گوشی در تاریخ ۲۴ مهر ماه در مراسمی که در کشور آلمان برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد.

در گزارش جدید به این موضوع اشاره شده که هواوی در مراسم مشخص شده قصد دارد میت ۱۰ و مدل لایت این گوشی را معرفی کند. البته شرکت هواوی هنوز تاریخ اعلام شده را تایید نکرده است، اما به نظر می‌رسد که دیرتر از این زمان شاهد معرفی میت ۱۰ باشیم. در واقع اگر این محصول قصد دارد رقیبی برای آیفون باشد نباید دیرتر از زمان عرضه آیفون جدید راهی بازار شود.

شایعات می‌گویند که هواوی از صفحه نمایشی با نسبت تصویر ۲:۱ برای گوشی جدیدش استفاده کرده است. این تلفن همراه هوشمند به تراشه Kirin 870 و چهار گیگابایت رم هم مجهز شده است. تلفن همراه میت ۱۰ از دوربین دوتایی هم پشتیبانی می‌کند.

——————-

وب‌سایت بدونیم: امروزه تقریبا همه مبانی کار با کامپیوتر را بلد هستند، اما وقتی وب گردی می کنید می توانید صفحه ای که به اشتباه بستید را بلافاصله برگردانید؟ می توانید بدون استفاده از موس فیسبوکتان را اسکرول کنید؟ در این مقاله می خواهم چند میانبر با صفحه کلید کامپیوتر به شما بیاموزم که کار وب گردی برایتان راحت تر از همیشه شود

وب‌سایت بدونیم: امروزه تقریبا همه مبانی کار با کامپیوتر را بلد هستند، اما وقتی وب گردی می کنید می توانید صفحه ای که به اشتباه بستید را بلافاصله برگردانید؟ می توانید بدون استفاده از موس فیسبوکتان را اسکرول کنید؟ در این مقاله می خواهم چند میانبر با صفحه کلید کامپیوتر به شما بیاموزم که کار وب گردی برایتان راحت تر از همیشه شود.